Serwis sprzedaż Kserokopiarek

W naszej ofercie znajduje się sprzedaż kserokopiarek nowych jaki i używanych. Są to produkty wiodących firm na tym rynku. Bardzo często wybór kserokopiarki to  trudna sprawa, dlatego zawszę służymy pomocą przy wyborze  najodpowiedniejszej maszyny tak by sprostała Państwa wymaganiom.

 

Wynajem kserokopiarek

Jedną z naszych ofert jest wynajem Kserokopiarek. Wynajmujemy kserokopiarki tylko formatu A3 czarno - białe, jak i kolorowe. Każda oferta wynajmu jest dopasowywana dla potrzeb klienta, oraz z myślą aby klient był jak najbardziej zadowolony.  Zapraszamy do kontaktu jeśli jesteś zainteresowany a stworzymy ofertę specjalnie dla Ciebie.

 

Kserokopiarki używane

Sprzedajemy nie tylko nowe urządzenia, możesz także kupić u nas ksero używane. Bardzo często dużym problemem przy zakupie takiego ksera jest ocena stanu technicznego. Nasz serwis posiada duże doświadczenie w tej dziedzinie, wieć możesz być pewien że dostaniesz w pełni działające urządzenie po gruntownym remoncie z możliwie jak najniższym przebiegiem  w atrakcyjnej cenie. Na nasze kserokopiarki udzielamy 12 miesięcy gwarancji.